BİZ KİMİZ?

Oscar Araştırma®, 2008 yılında kurulmuş İzmir menşeili , müşteri memnuniyeti ölçümü ve gizli müşteri konularında uzman bir araştırma firmasıdır. Türkiyenin dört bir yanında eş zamanlı olarak araştırmalar yürütüyor; büyük orta yada küçük ölçekli birçok markaya bayii , şube , mağaza gibi müşterileriyle buluştukları her türlü mecrada sorularına yanıt bulmalarında destek oluyoruz.

Uluslararası Standartlarda Araştırma

Uzmanlığımız olan gizli müşteri projelerinin her aşamasında kalıcı biçimde yüksek kaliteyi sağlayabilmek için ICC/ESOMAR’ın Uluslararası Pazar ve Sosyal Araştırmalar Kuralları’na bağlı kalarak verdiğimiz hizmetlerde MRS, CASRO, MRA & ARF’nin uluslararası pazar araştırması ilkelerini uyguluyoruz .

Hızlı ve Güvenilir Teknolojik Altyapı

Projenin yaşam evresi boyunca gizli müşterilerimiz ve marka arasındaki en doğru bilgi akışını Kullandığımız mobil aplikasyonlar üzerinden formlar, fotoğraf, coğrafi koordinat, görüntü ve ses kayıtlarının hızlıca aktarımı ile sağlıyoruz.

Anlık Raporlama ve Sonuç Bildirimi

Türkiye genelindeki 1600 ü aşkın gizli müşterimiz ile bayii yada şubeleriniz ile ilgili merak ettiğiniz tüm hususlara cevaplar bularak , size özel yönetici paneliniz üstünden eş zamanlı olarak sizlere sunmaktayız.

152

Proje

940

Saat Eğitim

124

Müşteri

171

Araştırma Raporu