Oscar Araştırma

Şirket Hakkında

Oscar Araştırma, gizli müşteri araştırması, sektörel danışmanlık, personel eğitimi ve rakip analizi başlıklarında uzmanlaşmış, 11 yıllık tecrübesiyle bugüne dek birçok kurumsal firmaya hizmet vermiş İzmir menşeili bir araştırma şirketidir.

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine dağılmış on bin kişilik geniş gizli müşteri ağıyla, bayii ve şubelerinde verilen hizmeti denetlemek ve iyileştirmeler yapmak isteyen tüm kurumsal firmaların hizmetinde olan Oscar Araştırma, tüm sektörlerde başarılı projelere imza atmıştır.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Oscar Araştırma, özellikle aşağıdaki sektörlerde gizli müşteri araştırması, rakip analizi, sektörel danışmanlık ve personel eğitimi başlıklarında uzmanlaşmıştır:

  • Süpermarket ve hipermarket zincirleri,
  • Hazır giyim mağazaları,
  • Sigorta şirketleri,
  • Kafe, restoran ve fastfood zincirleri,
  • Otomotiv şirketleri,
  • Sağlık kurumları,
  • Finans şirketleri ve bankalar.

Oscar Araştırma Nasıl Çalışır?

Oscar Araştırma, tüm araştırma projelerini, uluslararası standartlarda bilimsel verilerle desteklenmiş yüksek kaliteli bir hizmet sunabilmek için, ICC/ESOMAR'ın (Uluslararası Ticaret Odası/Avrupa Fikir ve Pazar Araştırma Topluluğu) International Code on Market, Opinion and Social Research and Data Analytics bildirgesine bağlı kalarak ve MRS, CASRO, MRA & ARF tarafından belirlenmiş olan uluslararası pazar araştırma ilkeleri kapsamında yürütmektedir.

Yürütülen proje boyunca, Oscar Araştırma'nın hızlı ve güvenilir teknolojik altyapısı sayesinde, saha ajanları tarafından sağlanan tüm form, fotoğraf, coğrafi koordinat, görüntü ve ses gibi dosya ve verilerin aktarımları marka ile anlık olarak paylaşılır. Bu aktarımlar Oscar Araştırma'nın kendi aplikasyonu üzerinde gerçekleşir. Markalar, Oscar Panel hesaplarına giriş yaparak saha ajanları tarafından aktarılmakta olan tüm verileri eş zamanlı olarak inceleyebilirler.

Referanslar

Oscar Araştırma bugüne dek 200'den fazla büyük ve orta ölçekli kurumsal marka için 400'ün üzerinde gizli müşteri projesi yürütmüş, 300'ün üzerinde rakip analizi ve araştırma raporu hazırlamış, 2000 saatten fazla personel eğitimi gerçekleştirmiştir. Oscar Araştırma'dan hizmet alan firmalar arasında, ING Bank, Torku , Pizza House, General Electric, Setur , Bidolubaski.com ve daha birçok büyük ve orta ölçekli kurumsal firma mevcuttur.

Oscar Araştırma'nın sunduğu hizmetlerle alakalı detaylı bilgi almak için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz:

16152

Gizli Müşteri

149

Müşteri

196

Proje

1750

Saat Eğitim

452

Araştırma Raporu