PERSONEL EĞİTİMİ

<h2 style="text-align:center"><span style="color:#16a085"><span style="font-family:Verdana,Geneva,sans-serif"><strong><span style="font-size:20px">PERSONEL EĞİTİMİ</span></strong></span></span></h2>

PERSONEL EĞİTİMİ

Firmaların gelişimi, büyümesi ve sektörde iyi bir yer edinerek rekabet gücü kazanabilmeleri için kuşkusuz eğitimli ve alanında uzman personellere ihtiyaçları bulunmaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz araştırma ve eğitim sektöründe 2008 yılından beri varlığımızı başarıyla ve istikrarlı bir şekilde sürdürmekte ve öncülüğümüzü korumaktayız. Bu noktada, firmalara sunduğumuz personel eğitimi ve danışmanlık hizmetleri ile işbirliği yaptığımız firmaların sektörlerinde varlıklarını korumalarına ve daha verimli faaliyetler sürdürmelerine destek olmaktayız.

Merkez ofisimiz Bornova'da bulunmakla birlikte, tüm Türkiye'ye yayılan hizmet ağımızla; eğitim, danışmanlık, gizli müşteri araştırmaları ve rakip veri analizi hizmetlerimizle birçok kurumsal firma ile işbirliği yapmaktayız.

Firma çalışanlarına sunduğumuz eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin fayda ve sonuçlarını deneyimleyen firmalar tarafından takdir edilmekte ve her geçen gün başarımızı ve faaliyet ağımızı genişletmekteyiz.