SEKTÖREL EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

Firmaların gelişmesi, büyümesi ve sektörde iyi bir yer edinerek rekabet gücü kazanabilmesi için kuşkusuz eğitimli ve alanında uzman personellere ihtiyacı bulunmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz araştırma ve danışmanlık sektöründe 2008 yılından beri varlığımızı başarılı ve istikrarlı bir şekilde sürdürmekte ve öncülüğümüzü korumaktayız.

Bu noktada, firmalara sunduğumuz personel eğitimi ve danışmanlık hizmetleri ile işbirliği yaptığımız firmaların sektörlerinde varlıklarını korumalarına ve daha verimli faaliyetler sürdürmelerine destek olmaktayız.

Merkez ofisimiz Bornova'da bulunmakla birlikte, tüm Türkiye'ye yayılan hizmet ağımızla; eğitim, danışmanlık, gizli müşteri araştırmaları ve rakip analizi hizmetlerimizle birçok kurumsal firma ile işbirliği yapmaktayız. Firma çalışanlarına sunduğumuz eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin fayda ve sonuçlarını deneyimleyen firmalar tarafından takdir edilmekte ve her geçen gün başarımızı ve faaliyet ağımızı genişletmekteyiz.

Siz de hemen bizimle iletişime geçerek faaliyet gösterdiğiniz sektörde yardıma ihtiyaç duyduğunuz tüm konu başlıklarıyla ilgili danışmanlık hizmeti alın ve şirket performansınızı Oscar Araştırma'nın bütünleşik hizmetleriyle arttırın.